GKS Sompolno - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Kalendarium

20

08-2014

środa

21

08-2014

czwartek

22

08-2014

piątek

23

08-2014

sobota

24

08-2014

niedziela

25

08-2014

pon.

26

08-2014

wtorek

Logowanie

Aktualności

Już dziś mecz!!!

  • autor: dida998, 2014-08-17 13:15

       I Kolejka o Mistrzostwo Klasy Okręgowej

                                  mecz: 
 

            GKS Sompolno - Warta Eremita Dobrów

                                 4 - 6  

                       Niedziela godzina 17:00 

               Stadion ul. Kaliska 49 w Sompolnie

                      Serdecznie Zapraszamy!!!! 


Rozpoczynamy Sezon 2014/2015!!!

  • autor: dida998, 2014-08-14 16:05

Rozpoczynamy Sezon 2014/2015!!!


Rozpoczynamy walkę o Puchar Polski!!!

  • autor: dida998, 2014-08-10 13:38

        I runda Pucharu Polski OZPN Konin


         GKS Sompolno - Nałęcz Babiak
 

        Niedziela 10.08.2014 godzina 17:00
                  Stadion w Sompolnie

 

                Serdecznie Zapraszamy!!!!


Koniec Okresu Przygotowawczego!!!

  • autor: dida998, 2014-08-05 13:52
Podsumowanie Okresu Przygotowawczego!!! 

Terminarz sezonu 2014/2015!!!

  • autor: dida998, 2014-07-29 17:16

Terminarz rundy jesiennej 2014/2015!!! 


Okres Przygotowawczy rozpoczęty!

  • autor: dida998, 2014-07-17 00:48

Rozpoczynamy przygotowania do sezony 2014/2015!!!


Najbliższe spotkanie

Warta KrzymówGKS Sompolno
spotkanie pucharowe
Warta Krzymów   GKS Sompolno
2014-08-20, 17:30:00

Reklama

Ostatnie spotkanie

GKS SompolnoWarta Eremita Dobrów
GKS Sompolno 4:6 Warta Eremita Dobrów
2014-08-17, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Sparta Sklejka Orzechowo - ZKS Zagórów
Wilki Wilczyn - Błękitni Mąkolno
Hetman Orchowo - Warta Helenów Kramsk
Górnik Kłodawa - Płomień Nekla
Polonus Kazimierz Biskupi - Warta Krzymów
Polanin Strzałkowo - Orzeł Grzegorzew
Warta Eremita Dobrów - Polonia Golina
Kasztelania Brudzew - GKS Sompolno

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Sparta Sklejka Orzechowo 1:1 Wilki Wilczyn
Polonia Golina 4:1 Polonus Kazimierz Biskupi
Warta Helenów Kramsk 2:2 Polanin Strzałkowo
ZKS Zagórów 1:2 Kasztelania Brudzew
GKS Sompolno 4:6 Warta Eremita Dobrów
Warta Krzymów 0:1 Górnik Kłodawa
Płomień Nekla 4:2 Hetman Orchowo
Orzeł Grzegorzew 1:2 Błękitni Mąkolno

Statystyki drużyny